ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HUSSA ROB T5 MAX Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Halı Algılama Y Tipi Temizlik |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 260 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |