ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover HG30H Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 340 mm |
| Ağırlık | 2.9 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 103 mm |
| Çalışma Süresi | 90 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 200 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Gürültü Seviyesi | 68 dB |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Hoover HG30H Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |