ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Homend Alex Laser Pro 1286H Robot Süpürge+Mop (700.01.01.0556)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 28 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği |
| Renk Seçenekleri | Gümüş |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 100 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 400 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| HEPA Filtre | Var |