ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Homend Alex Laser Pro 1285H Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 28 W |
| Diğer Özellikler | 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Gold Gümüş |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Çalışma Süresi | 140 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| HEPA Filtre | Var |