ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Homend Alex 1280H Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Hata Teşhisi Manuel Kontrol Hassas Temaslı Tampon |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 299 mm |
| Ağırlık | 2.85 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 313 mm |
| Yükseklik | 93 mm |
| Çalışma Süresi | 90 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Pil Voltajı | 21.6 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 10 mm |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Var |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Homend Alex 1280H Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| Diğer Filtreler | Sünger Filtre |