ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hobot Legee D8 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Gerçek Zamanlı Konum Otomatik Yazılım Güncelleme Basınçlı Mop Hayvan Tüylerinde Etkili Halı Algılama Akıllı Mop Yüksekliği AI Akıllı Sprey Güvenlik Kilidi Toz Sıkıştıran Toz Haznesi 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 343 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 344 mm |
| Yükseklik | 97.5 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4900 mAh |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Opsiyonel |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 320 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Sesli Asistan | Ok Google Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 8 Adet |
| HEPA Filtre | Var |