ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hobot Legee 7 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Haftalık Programlama Günlük Programlama Yıkanabilir Filtre Gerçek Zamanlı Konum Köşe Temizliği Basınçlı Mop Hayvan Tüylerinde Etkili Gyro Navigasyon E-Pusula Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 340 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 339 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4500 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 340 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Sesli Asistan | Ok Google Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 7 Adet |
| Kullanım Kılavuzu | Hobot Legee 7 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |