ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hobot 2S Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 72 W |
| Diğer Özellikler | Otomatik Yazılım Güncelleme Manuel Kontrol AI Teknolojisi V4 Mobil Uygulama Desteği Temizleme Hatırlatıcısı Ultrasonik Su Spreyi Uzatma Kablosu x2 Mod |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 240 mm |
| Ağırlık | 1.3 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 240 mm |
| Yükseklik | 86 mm |
| Kullanım Alanı | Ayna Cam Seramik Yüzey |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 52 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 70 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 20 dk |
| Halat Uzunluğu | 4.5 m |
| Dikey Çekme Kuvveti | 6.5 kg |
| Kablo Uzunluğu | 4 m |
| Temizleme Süresi | 2.4 dk/m² |
| Pencere Uzunluğu (En Düşük) | 40 cm |
| Pencere Genişliği (En Düşük) | 40 cm |