ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Havit HCR105 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 72 W |
| Diğer Özellikler | İkili Su Püskürtme Kenar Algılama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 500 mAh |
| Emiş Gücü | 3800 Pa |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 50 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Mod Sayısı | 2 Adet |
| Güvenlik Bağlantısı (Tether) | Var |
| Temizleme Süresi | 2 dk/m² |