ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fakir
Fakir Robert RS 800 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 680 ml |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 68 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 450+250 |