ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fakir
Fakir Robert RS 760 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 46 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Türkçe Bildirim |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 680 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle Kızılötesi Kumanda İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Fakir Robert RS 760 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |