ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fakir
Fakir Robert RS 740 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği SPOT Mod Otomatik Mod |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 170 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 3500 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 680 ml |
| Su Haznesi | 350 ml |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 68 dB |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Şarj Süresi | 5 saat |