ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ezviz RS20 Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Temizleme Fırçası Çoklu Harita Desteği Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Video Kayıt Basınçlı Mop Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Güvenlik Kilidi Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Su Haznesi Dolumu RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Temizleme Solüsyonu Yan Fırça Kaldırma 3D Nesne Tanıma |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 365 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 365 mm |
| Yükseklik | 101 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 7200 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 100 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 5 litre |
| En (İstasyon) | 452 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 529 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 474 mm |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4.2 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Ezviz RS20 Pro Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |