ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ezviz RS20 Max Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Gerçek Zamanlı Konum Anlık Görüntü Aktarımı Video Kayıt Basınçlı Mop Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça AI Teknolojisi Fırça Alanını Kaldırma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yeniden Paspaslama RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama Temizleme Solüsyonu Yan Fırça Kaldırma 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 365 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 365 mm |
| Yükseklik | 101 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 13000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 100 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 5 litre |
| En (İstasyon) | 452 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 529 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 481 mm |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4.2 litre |
| HEPA Filtre | Var |