ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ezviz RS2 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Çoklu Harita Desteği Anlık Görüntü Aktarımı Video Kayıt Basınçlı Mop Çift Döner Mop D-ToF Sensör Manuel Kontrol Kauçuk Fırça Hızlı Şarj Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Su Haznesi Dolumu RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 365 mm |
| Ağırlık | 14.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 365 mm |
| Yükseklik | 103 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 150 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 64 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| En (İstasyon) | 452 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 580 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 472 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 5.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 5 litre |
| HEPA Filtre | Var |