ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ezviz RE5 Plus Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Basınçlı Mop Kauçuk Fırça Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 345 mm |
| Ağırlık | 10.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 345 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4930 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Pil Voltajı | 14.7 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 4 litre |
| En (İstasyon) | 345 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 380 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Ezviz RE5 Plus Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |