ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Eziclean Z10 Plus Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 36 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Sıcak Hava ile Mop Kurutma |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.6 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 16 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Su Haznesi | 360 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Gürültü Seviyesi | 68 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 1.5 litre |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 2.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Eziclean Z10 Plus Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |