ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Eziclean Aqua Xpert S450 Animal Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Hayvan Tüylerinde Etkili Gyro Navigasyon |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 76 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
| Emiş Gücü | 3500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 120 m² |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle Kızılötesi Kumanda İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Eziclean Aqua Xpert S450 Animal Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |