ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Eureka NER650 Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Gerçek Zamanlı Konum 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 355 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 355 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3350 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 800 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Kullanım Kılavuzu | Eureka NER650 Robot Süpürge Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |