ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux Pure i9.2 6DGM Robot Süpürge (120 dk)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 57 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Haftalık Programlama Yıkanabilir Filtre Pil Durum Göstergesi Dokunmatik Ekran |
| Renk Seçenekleri | Gold |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Yükseklik | 85 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4000 mAh |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 700 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 75 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Yok |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| HEPA Filtre | Var |