ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux ER71HW1UG Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Gyro Navigasyon |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 335 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 335 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Süresi | 175 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 140 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 280 ml |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB |