ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux ER61UW1DG Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Hayvan Tüylerinde Etkili |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 220 ml |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB |
| HEPA Filtre | Var |