ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electroll MaxPro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Çift Döner Mop Otomatik Su Haznesi Dolumu Sıcak Hava ile Mop Kurutma |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 354 mm |
| Ağırlık | 4.15 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 354 mm |
| Yükseklik | 98.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |