ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Winbot W2 Omni Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 96 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Noktasal Temizlik Akıllı Rota Planlama Hızlı Mod Kapanma Koruması Kenar Algılama Otomatik Su Spreyi Sesli Uyarı Temizleme Solüsyonu WIN-SLAM 4.0 |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 271 mm |
| Ağırlık | 1.6 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 271 mm |
| Yükseklik | 77 mm |
| Kullanım Alanı | Ayna Cam Duvar |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4500 mAh |
| Emiş Gücü | 2800 Pa |
| Pil Voltajı | 24 V |
| Islak Mop | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 30 dk |
| Şarj Süresi | 110 saat |
| Kablo Uzunluğu | 1.8 m |