ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Winbot Mini Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 90 W |
| Diğer Özellikler | Bluetooth Desteği İkili Su Püskürtme Kenar Algılama Mobil Uygulama Desteği Otomatik Su Spreyi WIN-SLAM 3.0 |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 215 mm |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 215 mm |
| Yükseklik | 55 mm |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Emiş Gücü | 7500 Pa |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 60 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 30 dk |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Kablo Uzunluğu | 3.5 m |
| Güvenlik Bağlantısı (Tether) | Var |