ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot Y1 Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 35 W |
| Diğer Özellikler | 4 Ayrı Haritalama |
| En | 328 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 328 mm |
| Yükseklik | 101 mm |
| Çalışma Süresi | 320 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6500 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 420 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot Y1 Pro Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |