ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot Y1 Pro Plus Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Halı Algılama Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 2.95 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 330 mm |
| Çalışma Süresi | 320 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6500 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 200 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 5 litre |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| HEPA Filtre | Var |