ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot X8 Pro Omni Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 80 W |
| Diğer Özellikler | Basınçlı Mop AIVI 3D 3.0 Akıllı Rota Planlama dTof Teknoloji Otomatik Yeniden Paspaslama Robotta 95 ml Kirli Su Haznesi Rulo Mop Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama TruEdge 2.0 TruEdge 3D Kenar Sensörü TrueMapping 2.0 ZeroTangle 2.0 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 5.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 351 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Çalışma Süresi | 290 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 18000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 220 ml |
| Su Haznesi | 110 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle Cihaz Üzerinden |
| Sesli Asistan | YIKO-GPT |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 350 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 533 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 477 mm |
| Şarj Süresi | 4.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |