ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot X5 Pro Omni Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Anlık Görüntü Aktarımı Çift Döner Mop AI Teknolojisi AINA 2.0 Akıllı Navigasyon Apple Watch Kontrolü Dolaşma Önleyen Rulo Fırça Gerçek Zamanlı Yol Planlama Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama TrueDetect 3D 2.0 TruEdge Adaptive Edge Mopping Yapay Zeka İle Paspas Planlama 15 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 313 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 346 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 164 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 12800 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 22 mm |
| Haritalama | Var |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| En (İstasyon) | 394 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 528 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 443 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot X5 Pro Omni Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |