ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot X2 Omni Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Anlık Görüntü Aktarımı Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça AIVI 3D Çift Lazer Lidar Evcil Hayvan Dostu Mod Harita Kilitleme Otomatik Su Haznesi Dolumu Ozmo Turbo Mop 2.0 RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama Tehlike Tanıma 3D Haritalama 15 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 210 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 22 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 420 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | YIKO 2.0 |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 64.9 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 394 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 527.5 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 443 mm |
| Şarj Süresi | 5.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot X2 Omni Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |