ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot X2 Combo Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Çoklu Harita Desteği Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Basınçlı Mop Dar Aralık Ucu Halı Algılama Çift Döner Mop Toz Alma Başlığı AIVI 3D Dual Auto-Empty Mini Turbo Başlık Ozmo Turbo Mop 2.0 Şarjlı El Süpürgesi Sıcak Su ile Mop Yıkama Turbo Başlık 3D Haritalama 15 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 312 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 210 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 8700 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 22 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 420 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan YIKO 2.0 |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 553 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 523 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 441 mm |
| Şarj Süresi | 5.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot X2 Combo Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |