ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot X11 Pro Omni Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 110 W |
| Diğer Özellikler | AI Leke Algılama AIVI 3D 3.0 Omni-Approach Teknolojisi dTof Teknoloji Ozmo Roller 2.0 PowerBoost Teknolojisi Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama TruEdge 3.0 ZeroTangle 3.0 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 351 mm |
| Ağırlık | 14 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Çalışma Süresi | 250 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 19500 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 40 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 220 ml |
| Su Haznesi | 110 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | YIKO AI |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 338 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 500 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 459 mm |
| Şarj Süresi | 3.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.2 litre |
| HEPA Filtre | Var |