ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot T9+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Yıkanabilir Filtre Otomatik Yazılım Güncelleme dTof Teknoloji Hızlı Haritalandırma Nesne Tanıma Oda Parfümü Ozmo Pro 2.0 TrueDetect 3D 2.0 TrueMapping 2.0 3D Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 353 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 93.6 mm |
| Çalışma Süresi | 175 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 420 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot T9+ Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |