ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot T30C Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Çift Döner Mop ARClean Anti-Tangle Yan Fırça Ayarlanabilir Şarj Zamanı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Su Haznesi Dolumu Ozmo Turbo Mop 2.0 Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama TruEdge 2.0 TrueMapping 2.0 ZeroTangle 3.0 3 Ayrı Haritalama 9 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 352 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 352 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 20000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 260 ml |
| Su Haznesi | 55 ml |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa YIKO AI |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| En (İstasyon) | 350 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 533 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 474 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |