ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot T20 Omni Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Haftalık Programlama Yıkanabilir Filtre Halı Algılama Çift Döner Mop Hızlı Haritalandırma Ozmo Turbo Mop 2.0 Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama TrueDetect 3D 3.0 TrueMapping 2.0 3D Haritalama 9 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 362 mm |
| Ağırlık | 4.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 362 mm |
| Yükseklik | 103.5 mm |
| Çalışma Süresi | 260 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan YIKO AI |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 448 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 578 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 430 mm |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot T20 Omni Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |