ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot Ozmo U2 Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 26 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme SPOT Mod Temizleme Fırçası Hayvan Tüylerinde Etkili |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 339 mm |
| Ağırlık | 2.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 339 mm |
| Yükseklik | 79 mm |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 800 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Şarj Süresi | 4.5 saat |
| Kir Algılama | Yok |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 400+300 |
| Diğer Filtreler | Üçlü Filtre Sistemi |