ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot N20 Pro Plus Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Dolaşma Önleyen Rulo Fırça Ozmo Pro 2.0 PureCyclone Teknolojisi 3D Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 353 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 351 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 300 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 180 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 1.5 litre |
| En (İstasyon) | 358 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 388 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 451 mm |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| Siklon Filtre | Var |