ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot N10 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Kauçuk Fırça dTof Teknoloji Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz Ozmo Mop TrueMapping 2.0 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 93 mm |
| Çalışma Süresi | 300 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4300 Pa |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 420 ml |
| Su Haznesi | 240 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Ecovacs Deebot N10 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |