ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ecovacs Deebot 661 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Mobil Uygulama Desteği |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 332 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 332 mm |
| Yükseklik | 79 mm |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 520 ml |