ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ECO-DE Eco-996 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 80 W |
| Diğer Özellikler | Çift Döner Mop Manuel Kontrol 12 Adet Mikrofiber Bez |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 140 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 280 mm |
| Yükseklik | 120 mm |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Pil Kapasitesi | 500 mAh |
| Pil Voltajı | 14.8 V |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Şarj Süresi | 1.5 saat |
| Dikey Çekme Kuvveti | 150 kg |
| Kablo Uzunluğu | 5.5 m |
| Temizleme Süresi | 4 dk/m² |