ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dyson 360 Vis Nav Robot Süpürge
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Çoklu Harita Desteği Otomatik Yazılım Güncelleme Çoklu Dil Desteği Sessiz Mod Boost Mod D Tipi Tasarım Duvar Algılama Ekstra Kenar Temizleme Hızlı Mod Hyperdymium Motor LED Ortam Aydınlatma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Otomatik Mod Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri Piezo Sensörü Sarf Malzeme Durumu Tam Geniş Fırça Temassız Hazne Boşaltma Temizlik Raporu Yıkanabilir Rulo Fırça 360° Görüş Teknolojisi |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 99 mm |
| Çalışma Süresi | 65 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 21 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Dyson 360 Vis Nav Robot Süpürge Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |