ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame X40 Ultra Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Halı Algılama Akıllı Algoritma Çift Döner Mop Manuel Kontrol Kauçuk Fırça AI Teknolojisi Deterjan İle Temizleme Evcil Hayvan Dostu Mod Fırça Alanını Kaldırma Güvenlik Kilidi Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yan Fırça Uzatma RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 4 Ayrı Haritalama 10.5 mm Mop Yükseltme 32 Seviyeli Paspas Nem Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 103.8 mm |
| Çalışma Süresi | 260 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 12000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 22 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 590 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 456 mm |
| Şarj Süresi | 5.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Dreame X40 Ultra Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |