ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame X30 Ultra Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Halı Algılama Çift Döner Mop Manuel Kontrol AI Teknolojisi Deterjan İle Temizleme Ekstra Kenar Temizleme Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Sıcak Hava ile Mop Kurutma 4 Ayrı Haritalama 10.5 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 260 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 8300 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| En (İstasyon) | 457 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 590 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 340 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |