ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame L40 Ultra CE Robot Süpürge+Mop (RLD52SE)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Çift Döner Mop Deterjan İle Temizleme Dolaşma Önleyen Rulo Fırça Mop Kurutma Otomatik Su Haznesi Dolumu Pathfinder Akıllı Navigasyon RoboSwing Teknolojisi 3D Engelden Kaçınma 10.5 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 104 mm |
| Çalışma Süresi | 260 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 13000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 320 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| Şarj Süresi | 3.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Dreame L40 Ultra CE Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |