ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame L40 Ultra AE Robot Süpürge+Mop (RLL77SE)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça Apple Watch Kontrolü Deterjan İle Temizleme Dolanma Karşıtı TriCut Fırça Evcil Hayvan Fotoğrafı Çekme Evcil Hayvan Konum Tespiti Fırça Alanını Kaldırma Hızlı Şarj Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yeniden Paspaslama RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama Temizleme Geçmişi 3D Engelden Kaçınma 10.5 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 19000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 168 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 395 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 590 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 457 mm |
| Şarj Süresi | 3.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Dreame L40 Ultra AE Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |