ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame L10S Plus Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça DualBoost 2.0 Hızlı Haritalandırma 4 Ayrı Haritalama 7 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.74 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Sanal Duvar |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 4 litre |
| En (İstasyon) | 298 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 440 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 425 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |