ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame D10 Plus Gen 2 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Otomatik Yazılım Güncelleme Hayvan Tüylerinde Etkili Kauçuk Fırça Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 96.3 mm |
| Çalışma Süresi | 285 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 150 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Siri |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 4 litre |
| En (İstasyon) | 298 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 427 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 427 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |