ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame C1 Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Manuel Kontrol CornerClean Teknolojisi İkili Su Püskürtme Yapay Zeka Teknolojisi |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 270 mm |
| Ağırlık | 1.6 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 270 mm |
| Yükseklik | 80.5 mm |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Halat Uzunluğu | 5.5 m |
| Dikey Çekme Kuvveti | 140 kg |