ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame Bot L10S Ultra Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Anlık Görüntü Aktarımı AI Dinamik Yol Algoritması Manuel Kontrol Mop Alanını Yükseltme Sıcak Hava ile Mop Kurutma 3D Nesne Tanıma |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 210 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 5300 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Siri |
| Gürültü Seviyesi | 59 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 2.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 2.4 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Dreame Bot L10S Ultra Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |