ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dreame Bot L10S Pro Ultra Heat Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Basınçlı Mop Çift Döner Mop Kauçuk Fırça AI Teknolojisi Deterjan İle Temizleme Dual Boost Teknolojisi Fırça Alanını Kaldırma Hızlı Şarj Mop Alanını Yükseltme Nesne Tanıma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Pathfinder Akıllı Navigasyon Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 10.5 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 80 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 590 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 457 mm |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4.5 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kir Algılama | Var |